NEWSLETTER
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

 

 

 

 

 

Doskonałe gadżety dla zwolenników adrenaliny

Mówi się, że sport to zdrowie, aczkolwiek jest niemała kategoria tzw. sportów ekstremalnych czy wyczynowych, która w swoim założeniu zakłada pewnego rodzaju narażanie swojego zdrowia w celu zwiększenia produkcji adrenaliny i pobudzenia się. Tego typu działania wiążą się także z interesującymi doświadczeniami, czasami z wrażeniami widokowymi (np. skok na bungee czy wspinaczka wysokogórska), czasami z poczuciem prędkości (wyczynowa jazda na motocyklu czy rowerze), a czasami ze zwiedzaniem bardzo trudno dostępnych miejsc (nurkowanie głębinowe albo speleologia).

czytaj całość »
Czym powinna charakteryzować się dobra kamera samochodowa?

Osoby, które codziennie korzystają z samochodu, czy to w pracy czy poza, są narażone na wypadki. Każdego dnia w całej Polsce dochodzi do kolizji i zderzeń drogowych, które kończą się bardziej lub mniej poważnie. Często w takich sytuacjach ciężko jest określić z czyjej winy nastąpił wypadek lub komu należy się ubezpieczenie.

czytaj całość »
Na co zwrócić uwagę przy wyborze kamery sportowej?

Kamery i aparaty to urządzenia, których początek sięga tysiąc lat wstecz, gdy człowiek odkrywał działanie soczewek i ciemni optycznej. Wraz z rozwojem technologii nastąpił duży postęp i dzisiaj możemy cieszyć się coraz to nowszymi modelami tego sprzętu. Obecnie dostępne na rynku aparaty i kamery można rozróżnić dzięki różnym dodatkowym opcjom i funkcjom, które wpływają na jakość obrazu i kąt jego uchwycenia. Jednym z najpopularniejszych sprzętów, który cieszy się szczególnie dużą popularnością w okresie letnim, jest kamera sportowa. Jako, że obecnie na rynku oferta kamerek jest bardzo obszerna, warto wiedzieć o kilku rzeczach, którymi należy kierować się przy wyborze najlepszej z nich.

czytaj całość »
Kamera samochodowa - czy naprawdę warto w nią inwestować?

Dzięki postępowi technologicznemu już od dawna możemy nagrywać ważne dla nas chwile, takie jak święta i wycieczki oraz zwykłe, codzienne sytuacje. Jako że teraz kamery można zakupić w bardzo małych rozmiarach, często wykorzystywane są one do takich celów jak nagrywanie obrazu z ekstremalnych podróży lub monitorowanie sytuacji na drodze. Do nagrywania wypadków i kolizji na drodze używane są specjalne kamery samochodowe, które teraz posiada co drugi kierowca. Czy w takim razie jest to wydatek wart swojej ceny?

czytaj całość »
Pierwszy post

Bloguj w swoim sklepie!

Blog to jedno z najskuteczniejszych narzędzi komunikacyjnych XXI wieku. Dlatego twój sklep też musi blogować.

Na świecie są miliony ludzi szukających w internecie najciekawszych treści oraz produktów. Nie każdy jednak ufa reklamom, dla wielu z nich najważniejsze jest źródło tych informacji. Im bardziej wiarygodne, tym lepiej. Dlatego blogowanie jest tak ważne, by poprzez bloga budować zaufanie swoich klientów.

Jeżeli wiesz co chcesz sprzedawać w sklepie internetowym, powinieneś też znać wszystkie obawy i zainteresowania swoich klientów – artykułami na blogu musisz odpowiadać na ich potrzeby oraz ich inspirować. To ważne także dla Google i wyszukiwarek internetowych – im lepszy i ciekawszy content na twojej stronie, tym większa szansa, że trafi do tych, którzy go szukają w internecie.

Tutaj możesz zacząć blogować już dziś.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl