Baofeng
Ejeas
SJCAM
Eken
Inskam
Xtar
Tophunt
MBG Line
notiOne
SanDisk
Owlenz
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Sprzęt szpiegowski

Sprzęt szpiegowski

 

SPRZĘT SZPIEGOWSKI W SKLEPIE GOMEDIA

Oferujemy dwa rodzaje sprzętu przeznaczonego do dyskretnego rejestrowania wizji i dźwięku:

  • Kamery szpiegowskie. Na rynku dostępne są mobilne kamery do nagrywania, które można zamontować w dowolnym miejscu. Posiadają wewnętrzne źródło zasilania, dzięki któremu mogą pracować przez długi czas.
  • Dyktafony szpiegowskie. To niewielkie urządzenia przeznaczone do nagrywania dźwięku. Z łatwością można je ukryć lub są tak zabudowane, że doskonale imitują znane przedmioty.

 

MINI KAMERA SZPIEGOWSKA - ZASTOSOWANIE

Najmniejsze mini kamery szpiegowskie można schować w niemal wszystkich przedmiotach znajdujących się w danym pomieszczeniu. Najczęściej materiał archiwizowany jest w pamięci urządzenia lub przesyłany np. przy pomocy Wi-Fi na współpracujący sprzęt nagrywający. Mini kamera szpiegowska to gadżet, który jeszcze niedawno kojarzył się wszystkim z filmami sensacyjnymi. Obecnie używa się jej coraz częściej, a zakres zastosowań tego urządzenia znacznie przekracza obszary, którymi interesują się agenci wywiadu. Dzięki niewielkim rozmiarom i autonomicznemu sposobowi działania mini kamera szpiegowska jest łatwa do ukrycia i dla niewprawnego obserwatora trudna do zauważenia.

Mini kamery szpiegowskie wykorzystują specjaliści w wielu branżach, w których konieczna jest kontrola jakości czy inspekcja. Służą też do monitoringu, inwigilacji i zdobywania informacji. Dzięki nim można rejestrować spotkania, ale też nagrywać ważne dokumenty i wydarzenia. Mini kamery to również idealny sposób pozyskiwania dowodów w przypadku domniemania przestępstwa. Dlatego często są na wyposażeniu policji i innych służb uprawnionych do prowadzenia inwigilacji.

MINI KAMERY Z PODCZERWIENIĄ

Promieniowanie IR emitowane jest w zakresie pomiędzy falami radiowymi, a światłem widzialnym. Diody wysyłają wiązkę, która odbija się od przeszkód i wraca do urządzenia nagrywającego. Mini kamery z funkcją podczerwieni mogą być używane do inwigilacji, jako fotopułapki, w systemach telewizji przemysłowej, a także wykorzystywane w przemyśle, myślistwie czy badaniach naukowych.

CZYM SĄ DYKTAFONY SZPIEGOWSKIE I JAK DZIAŁAJĄ?

Dyktafony szpiegowskie uruchamia się i pozostawia w określonym miejscu. Ich czułe mikrofony dokładnie zapisują rozmowę, archiwizując ją w pamięci sprzętu. Dyktafony szpiegowskie posiadają zazwyczaj kilka nowoczesnych funkcji, które determinują sposób ich działania:

  • VOX - funkcja, dzięki której urządzenie rozpoczyna nagrywanie, gdy wykryje w swoim otoczeniu dźwięk.
  • Zabezpieczenie przed odczytem - uniemożliwia dostęp do danych osobom nieupoważnionym.
  • Kalendarz nagrywania - dzięki niemu można zaprogramować moment rozpoczęcia nagrywania.

 

KIEDY PRZYDAJĄ SIĘ DYKTAFONY SZPIEGOWSKIE?

Głównym przeznaczeniem dyktafonów szpiegowskich jest zapisywanie w dyskretny sposób dźwięków w postaci nagrań cyfrowych. Niepostrzeżenie można w ten sposób zarejestrować rozmowę lub sprawdzić z kim znajduje się nasze dziecko i jak się je traktuje. Oprócz prowadzenia działań operacyjnych przez detektywów, ukryte dyktafony mogą być wykorzystywane do użytku osobistego w celu zabezpieczenia i ochrony swojego stanu posiadania.

Na zakończenie ważna uwaga: publikowanie wszelkiego rodzaju nagrań wykonanych bez zgody osoby na nich występującej jest prawnie zakazane.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
New Tech Elements Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com
Sklep internetowy Shoper.pl