Baofeng
Ejeas
SJCAM
Eken
Inskam
Xtar
Tophunt
MBG Line
notiOne
SanDisk
Owlenz
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Wanny składane

WANNY SKŁADANE - LUKSUS W MAŁYCH ŁAZIENKACH

Wanny składane to pomysłowe rozwiązanie do wykorzystania w łazience, w której znajduje się jedynie kabina prysznicowa. Jest to też łatwy do przewożenia sprzęt, gdy rodzina udaje się na wypoczynek do domku letniskowego pozbawionego urządzeń do kąpieli.

Wanny składane oferujemy w kilku rozmiarach. Posiadają dokładnie ten sam kształt co wanny stacjonarne. Są one wystarczająco duże, aby osoba dorosła lub dziecko mogły się w nich położyć lub wygodnie usiąść. Wanny cechują się przemyślaną konstrukcją, która umożliwia złożenie ich do 1/3 pierwotnego rozmiaru, oszczędzając w ten sposób dużo miejsca w niewielkiej łazience. 

 

WANNY SKŁADANE - GŁÓWNE ZALETY

Największą zaletą, jaką poszczycić się mogą wanny składane, bez względu na to, czy mamy do czynienia ze sprzętem przeznaczonym do kąpieli małych dzieci, czy też dorosłych jest to, że można je szybko i łatwo złożyć. Dzięki temu wanny składane pozwalają zaoszczędzić miejsce w łazience i nadają się do bezproblemowego przewożenia samochodem. Złożona na płasko wanna posiada grubość zaledwie 20 cm, więc łatwo umieścimy ją w rogu łazienki, w pralni, schowku lub na korytarzu. Mimo, że w stanie złożonym wanna nie rzuca się w oczy, w każdej chwili jest gotowa do rozłożenia i wykorzystania do wodnego relaksu lub kąpieli dzieci.

Większe wanny składane zaopatrzone są w pokrywy utrudniające ucieczkę ciepła, które utrzymuje się w wannie co najmniej przez godzinę.

 

JAK ZBUDOWANE SĄ WANNY SKŁADANE?

Materiały. Wanny składane posiadają konstrukcje wykonane z tworzyw sztucznych PP i TPE, które są wytrzymałe, odporne na zarysowania, łatwe w utrzymaniu w czystości i bezpieczne dla ludzkiego ciała. Dzięki tym właściwościom, a także ich neutralności chemicznej, możesz bez obawy korzystać z ciepłej wody i organizować kąpiele ziołowe. Użyte preparaty organiczne lub mineralne nie wejdą w żadną reakcję z materiałem, z którego wykonuje się wanny składane. Tworzywo sztuczne nadaje się również do kontaktu z dziećmi o wrażliwej skórze.

Bezpieczeństwo użytkowania. Wanny składane dla dorosłych mają wysokość ponad 50 cm, co zapobiega rozpryskiwaniu się wody na podłogę i tworzeniu śliskich kałuż będących często w łazienkach powodem wypadków. Na szczytach burt wanny posiadają wygodne uchwyty, które zapewniają bezpieczeństwo podczas wstawania i wychodzenia. 

Konstrukcja. Elementy nośne wanny są solidne, dzięki czemu bez obawy możesz się w niej położyć i zrelaksować. Wytrzymałość konstrukcji wanny jest tak obliczona, by bez trudu wytrzymać ciężar wody i dorosłego człowieka.

Pokrywa. Pokrywa wanny posiada niewielki organizer w postaci rowka do umieszczania kubków, laptopów, książek i innych przedmiotów. Pozwala to oglądać filmy lub czytać podczas kąpieli i relaksu. Pokrywy są zdejmowane, dzięki czemu można uzyskać więcej miejsca do leżenia podczas kąpieli. 

Rura spustowa. Wanny składane mają rury spustowe, które umożliwiają ich opróżnianie i czyszczenie po kąpieli. Rury znajdują się w dnie i w dolnej części jednej z burt.

 

WANNY SKŁADANE W SKLEPIE GOMEDIA

Oferowane w naszym sklepie wanny składane występują w dwóch kolorach: niebieskim i różowym oraz pojemnościach: 100l, 200l oraz 300l. Posiadamy również wanny znacznie mniejsze o pojemności 30l przeznaczone do kąpania niemowląt.

Wszystkie wanny składane wykonane zostały z bezpiecznego dla dzieci i dorosłych tworzywa sztucznego PP i TPE.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
New Tech Elements Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com
Sklep internetowy Shoper.pl