Regulamin-

 § 1. Postanowienia ogólne

1. Dany regulamin przedstawia zasady i warunki dokonywania zakupów w Sklepie Internetowym prowadzonym przez New Tech Elements Sp. z o.o. pod adresem www.gomedia.pl z siedzibą w Toruniu, przy ulicy Polna 125, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000641193, NIP: 8792686950, REGON: 365593610. Przede wszystkim określa zasady składania zamówień oraz zawierania umów sprzedaży przy wykorzystywaniu środków porozumiewania się na odległość jak i korzystania przez Klientów z możliwych usług sklepu internetowego. 

2. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z realizacją postanowień niniejszego Regulaminu jest Usługodawca. Dane osobowe przetwarzane są w celu możliwości realizacji zamówienia złożonego w danym sklepie internetowym. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. 

3. Sprzedający kontaktuje się z Klientem w wybrany sposób:

3.1 Za pomocą formularza zawartego na stronie sklepu. 

3.2 Pocztą elektroniczną - mailowo. 

3.3 Kontakt telefoniczny. 

3.4 Korespondencją pocztową. 

4. Kontakt ze Sprzedającym we wszystkich sprawach związanych ze Sklepem Internetowym możliwy jest pod:

Adresem siedziby firmy: NEW TECH ELEMENTS Sp. z o.o.

ul. Polna 125, 87-100 Toruń. 

Numerem telefonu: 575 000 615

Adresem e-mail: kontakt@gomedia.pl

5. Informacje o towarach podane w sklepie internetowym, a szczególności ich opisy, specyfikacje techniczne i użytkowe oraz ceny, stanowią zaproszenie do zawarcia umowy, w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

 

§ 2. Warunki korzystania i zawierania umowy sprzedaży

1. Produkty oferowane w Sklepie Internetowym są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. 

2. Ceny wszystkich produktów prezentowanych w Sklepie Internetowym wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena brutto produktu nie obejmuje kosztu przesyłki, chyba że treść opisu produktu stanowi inaczej.

3. W celu zawarcia umowy sprzedaży należy zalogować się na platformie Sklepu Internetowego, dokonać wyboru produktów umieszczając je w koszyku, a następnie przejść do realizacji zamówienia kierując się wyświetlanymi komunikatami.

4. Zawarcie umowy możliwe jest za pośrednictwem Konta lub poprzez złożenie zamówienia bez logowania, po podaniu prawdziwych danych osobowych umożliwiających realizację zamówienia.

5. Sklep Internetowy ma na celu umożliwienie i ułatwienie Klientowi złożenia Zamówienia i zawarcia Umowy Sprzedaży. Zamówienie może być jednak złożone przez Klienta i Umowa Sprzedaży może być zawarta także na inne prawem przewidziane sposoby i zgodnie z wyborem Klienta, w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.

6. W celu zawarcia umowy sprzedaży niezbędna jest akceptacja Regulaminu.

7. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje e-maila z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

8. W przypadku wyboru płatności przelewem na rachunek bankowy sprzedającego, Klient powinien dokonać płatności w terminie 7 dni. Po upływie terminu powyższego, Sprzedający może anulować zamówienie.

8.1 Istnieje także możliwość płatności kartą, za pośrednictwem operatora Blue Media S.A.

Operator kart płatniczych obsługuje karty Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic. 

9. Sprzedający dokłada wszelkich starań, aby towary w Sklepie Internetowym pokrywały się z bieżącymi stanami magazynowymi Sprzedającego. W przypadku niedostępności całości lub części towaru objętego zamówieniem, Sprzedający niezwłocznie zawiadomi o tym Kupującego.

10. Dostawa towaru możliwa jest na następujące sposoby:

10.1 poprzez odbiór osobisty w siedzibie Sprzedającego przy ul. Polna 125 , 87-100 Toruń

10.2 poprzez przesyłkę kurierską.

11. Możliwa jest dostawa poza granice Rzeczpospolitej Polskiej. W tej sytuacji koszt wysyłki ustalany jest indywidualnie dla zamówienia.

12. Dostawa i formy płatności

Realizacja zamówienia jest możliwa od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji/zaksięgowania, uznania środków na rachunku sklepu.

12.1 przelewem na rachunek bankowy Sprzedającego

12.2 gotówką (przy dostawie za pobraniem oraz przy odbiorze osobistym)

12.3 przez systemy szybkich płatności przelewy24.pl oraz Płatności Shoper (obsługiwane przez Blue Media S.A) 

§ 3. Prywatność

Sprzedający jest administratorem danych osobowych Klienta.

Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.  

Podanie danych przez Klienta jest dobrowolne, jednak niezbędne do zawarcia umowy sprzedaży oraz umowy świadczenia usług drogą elektroniczną.

Złożenie zamówienia przez Kupującego jest równoznaczne z jego zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę New Tech Elements Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.1997 Nr 133 poz.883 wraz ze zmianami).

Zapewniamy, że Nasza firma przestrzega restryktywnej polityki bezpieczeństwa danych osobowych.

§ 4. Odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Zgodnie z obowiązującym prawem, Klient będący Konsumentem ma 14 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. 

Pouczenie o prawie do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży:  

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny. Możliwe jest odstąpienie od umowy w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową wraz z zwracanym przedmiotem na  adres siedziby Firmy New Tech Elements Sp. z o.o. - ul. Polna 125 , 87-100 Toruń.

Termin 14-sto dniowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, rozumianego jako objęcie rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią inną niż przewoźnik. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru zakupionego w zestawie z innym produktem zwrotowi podlega cały zestaw. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.  Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi  poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.  

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:   

1. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;   

2. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;  

3. udokumentowanych, na życzenie Kupującego, firmową fakturą VAT, gdyż oznacza to, że zakup jest dokonany w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. 

REKLAMACJE:

Wszelkie reklamacje związane z zakupionym towarem klient może kierować w formie pisemnej na adres siedziby firmy tj. NEW TECH ELEMENTS ul. Polna 125, 87-100 Toruń

Czas na reklamację z tytułu rękojmi wynosi 24 miesiące. Dla przedsiębiorców ograniczamy odpowiedzialność na zasadach rękojmi do dwóch lat od wydania towaru. 

Szczegółowe informacje na temat reklamacji: http://sklep418607.shoparena.pl/pl/i/ZWROTY-I-REKLAMACJE/7

Wszystkie reklamacje rozpatrujemy w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru wraz z poprawnie wypełnionym formularzem reklamacyjnym.

 

Płatności Shoper, logotypy partnerów i kart

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
New Tech Elements Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com
Sklep internetowy Shoper.pl