NEWSLETTER
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora New Tech Elements z siedzibą w Toruniu w celach związanych z wysyłką newslettera.

 

 

 

 

 

ZWROTY I REKLAMACJE

Reklamacje:

W celu złożenia reklamacji, prosimy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

1. Formularz reklamacji

Wszelkie reklamacje związane z zakupionym towarem klient może kierować w formie pisemnej na adres siedziby firmy tj. NEW TECH ELEMENTS ul. Szosa Bydgoska 52, 87-100 Toruń

W treści listu powinny być zawarte następujące informacje: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz z kopią faktury zakupu.

Przed wysyłką można skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta, wówczas Nasi Pracownicy postarają się pomóc w rozwiązaniu problemu telefonicznie. Telefon do kontaktu: 56 656 47 84, 575 000 615.

Czas na reklamację z tytułu rękojmi wynosi 24 miesiące, 1 rok - dla przedsiębiorców (rękojmia wyłączona).

 

 

Zwrot towaru:

1. Zwroty 

Drogi Kliencie! Jeżeli zakupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go zwrócić w przeciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki a my zwrócimy Ci pieniądze. 

Zgodnie z obowiązującym prawem, Klient będący Konsumentem ma 14 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny. 

Pouczenie o prawie do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży:  

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny. Możliwe jest odstąpienie od umowy w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy.  Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową wraz z zwracanym przedmiotem na  adres siedziby Firmy New Tech Elements Sp. z o.o. - ul. Szosa Bydgoska 52, 87-100 Toruń.

Termin 14-sto dniowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, rozumianego jako objęcie rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią inną niż przewoźnik. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru zakupionego w zestawie z innym produktem zwrotowi podlega cały zestaw. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.  Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi  poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.  

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:   

1) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;   

2) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;  

3) udokumentowanych, na życzenie Kupującego, firmową fakturą VAT, gdyż oznacza to, że zakup jest dokonany w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. 

 

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl