Marka GoMedia


 

Jednym z naszych sukcesów jest wprowadzenie na polski rynek urządzeń sygnowanych naszą własną marką - GoMedia

 

Sztandarowym produktem w tej kategorii są wysokiej klasy nawigacje GPS - od małych i poręcznych 5" urządzeń, poprzez niezwykle popularne 7", aż do dużych 9" - przeznaczonych do aut ciężarowych.

Oferowane urządzenia pracują pod kontrolą systemu Windows CE i wyposażone są w często aktualizowane i niezawodne mapy iGo Primo.

Nawigacje dostępne są zarówno w wersji z mapami osobowymi jaki i mapami dedykowanymi do TIRów - gdzie można dowolnie dostosować parametry pojazdu, tak aby uniknąć na wyznaczanej trasie problematycznych odcinków.

Do wszystkich nawigacji GPS marki GoMedia oferujemy dedykowane wsparcie posprzedażowe oraz serwis wykonywany bezpośrednio przez naszych techników. Pozostajemy również w ścisłym kontakcie z producentem podzespołów w celu kontroli jakości i aktualizacji rozwiązań technologicznych stosowanych w naszych urządzeniach.

Nabywając nawigację GoMedia zyskujesz komfort i przywileje bezpośredniego zakupu - nie jesteśmy bowiem pośrednikiem na żadnym etapie, sprzęt z fabryki trafia prosto do nas.

 


 

Testowo pod marką GoMedia oferujemy także dwa modele multimedialnych radioodbiorników samochodowych - pracujących na systemie Android i jeden model projektora GoMedia M5.

Sukces jaki odniosły nasze nawigacje przyczynił się do planów dalszego rozwoju i poszerzania oferty marki GoMedia w przyszłości - po nowości zapraszamy do regularnych odwiedzin w naszym sklepie

 

SPRAWDŹ OFERTĘ NASZYCH MARKOWYCH PRODUKTÓW
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl