NEWSLETTER
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora New Tech Elements z siedzibą w Toruniu w celach związanych z wysyłką newslettera.

Lokalizator GPS do samochodu

Lokalizatory GPS to dodatkowe wyposażenie do każdego rodzaju pojazdu - zarówno do aut osobowych, tirów, jak i pojazdów specjalistycznych - maszyn budowlanych oraz rolniczych. Proponowane przez nas urządzenia umożliwiają przesyłanie lokalizacji na serwer w czasie rzeczywistym - dzięki temu możliwe jest szybkie określenie położenia skradzionego pojazdu. Każdy nasz GPS lokalizator odznacza się dokładnością do 5 metrów. Urządzenia posiadają także alarm sos. Lokalizator GPS do samochodu jest kompatybilny z aplikacjami na systemy iOS, Android. Możliwe jest także korzystanie z serwera poprzez przeglądarkę stron www, jak też otrzymywanie powiadomień o aktualnej lokalizacji na SMS.

GPS lokalizator to urządzenie kompaktowe – dzięki swojej konstrukcji nie będzie na siebie zwracało uwagi w pojeździe. Wbudowany mikrofon daje możliwość nasłuchu. Ale to nie koniec funkcjonalności, jakimi odznacza się dobry lokalizator GPS do samochodu. Nowoczesne urządzenia posiadają też możliwość monitorowania prędkości, z jaką porusza się auto. Wybierając na przykład TK103B – lokalizator GPS do auta, cena którego jest u nas naprawdę atrakcyjna, zyskujesz także możliwość zdalnego odcinania zapłonu! To dzięki przekaźnikowi, który kontrolujesz za pomocą pilota znajdującego się w zestawie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - oferujemy lokalizator GPS do auta, cena którego jest konkurencyjna w stosunku do propozycji innych producentów! Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl