NEWSLETTER
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora New Tech Elements z siedzibą w Toruniu w celach związanych z wysyłką newslettera.

Kamera samochodowa z czujnikiem ruchu

Nowoczesna, kompaktowa kamera samochodowa z czujnikiem ruchu. Uruchamia się automatycznie, gdy tylko nasz pojazd ruszy. Dokumentuje przebieg całej drogi - kamery samochodowe sprawiają, że wszystkie sporne sytuacje na drodze mogą zostać w prosty sposób wyjaśnione. Rejestratory samochodowe są niezbędne, jeżeli zależy nam na tym, aby posiadać nagrania z podróży, mogące stanowić dowód podczas sporu z drugim uczestnikiem kolizji. Każda oferowana przez nas kamera samochodowa z czujnikiem ruchu odznacza się wysoką jakością – wytrzymałością oraz trwałością.

Wśród naszych propozycji znajduje się kamera samochodowa rejestrator full HD, jak i urządzenia z dodatkowymi funkcjonalnościami. To między innymi rejestratory samochodowe połączone z nawigacją GPS. Jedno urządzenie pozwala zarówno na wybór najszybszej czy najkrótszej drogi do celu, jak i nagrywanie przebiegu całej podróży. Ponadto tego typu nowoczesne kamery samochodowe posiadają bluetooth, który pozwala na wykonywanie połączeń. Wśród zalet wymienić można także wbudowane Wi-Fi, które sprawia, że kamera samochodowa rejestrator pozwala również na korzystanie z sieci.

Inną naszą propozycją jest kamera cofania bezprzewodowa. Jest niezastąpiona między innymi przy parkowaniu tyłem. Nowoczesna kamera cofania do samochodu może być montowana zarówno wewnątrz - na tylnej szybie, jak i na zewnątrz auta. Dzięki temu można uzyskać obraz wyrazisty, o naprawdę wysokiej jakości. Kamera cofania bezprzewodowa to doskonała pomoc dla osób, które nie czują się jeszcze pewnie podczas parkowania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – kamera cofania do samochodu, kamera rejestrator samochodowy z funkcją GPS – to urządzenia, które charakteryzują się najwyższą jakością. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z dokonanego wyboru!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl